Савет родитеља

Састанак Савета родитеља

У петак, 10.10.2014. године, одржан је састанак Савета родитеља у оквиру организовања екскурзије за прву и другу годину, чије је извођење планирано за април 2015. године.

Састанку је присуствовао и припадник МУП-а, инспектор Иван Јеремић, који је нарочиту пажњу посветио упознавању родитеља са потенцијалним опасностима током екскурзије. Инспектор је апеловао на могући ризик употребе алкохола, опијата, и других недозвољених средстава, на ношење хладног оружја и употребе истих, током екскурзије.

Инспектор је у оквиру ове теме, упутио родитеље и у важност адекватног васпитавања деце уопште, и упозорио их на могуће последице занемаривања овог битног сегмента у животу младих.

Активним учешћем у разговору са инспектором, родитељи су показали изузетну заинтересованост за сарадњу и решавање проблема младих, у школи и ван ње.

ОГЛАСНА ТАБЛА

Редовни ученици