Активности

ИЗВЕШТАЈ СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА МОСТ МАТЕМАТИКЕ СРЕДЊА СТРУЧНА ШКОЛА

У  Средњој стручној школи је 22.01.2120. године оджано школско такмичење Мост математике.Одвијало се у више кругова, и  то

1.Математичке питалице

2.Геометријски изазов

3.Пројекат(овогодишња тема је МОЗАИК)

4.Математички букет-асоцијације

Опширније: ИЗВЕШТАЈ СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА МОСТ МАТЕМАТИКЕ СРЕДЊА СТРУЧНА ШКОЛА

У периоду од 18.11. до 22.11. ове године у целом  свету је, па и код нас, спроведено међународно такмичење „Дабар“  из рачунарске и информатичке писмености младих. У нашој школи је школски ниво такмичења одржан по први пут и учешће су узели сви професори информатике са својим ученицима.

Опширније: Извештај са међународног такмичења информатичке и рачунарске писмености-школски ниво

Ажурирање евиденције о стручном усавршавању наставника

Молимo наставнике Средње стручне школе да попуне упитнике са датих линкова. Упитник интерног усавршавања, упитник екстерног усавршавања.

Упитници су направљени у циљу ажурирања података о екстерном и интерном усавршавању наставника у школској 2018/19. години.

Попуњавањем упутника за претходни период пратимо петогодишњи циклус стручног усавршавања.

Напомена:
УПИТНИK СЕ ПОПУЊАВА (више пута!)  ЗА СВАKИ  СЕМИНАР ИЛИ ДРУГУ ВРСТУ УСАВРШАВАЊА!

Тим за професионални развој
Средња стручна школа

Такмичење из математике

На државном такмичењу "Мост Математике", које је одржано у суботу 18.05. 2019 и недељу 19.05.2019. године у Врњачкој Бањи, тим Средње стручне школе, освојио је трећу награду. Тим Средње стручне школе представљали су ученици Данијел Маријоковић, први разред, Нина Марковић, други разред, Јована Казић, трећи разред, Михајло Маслак, четврти разред, техничка подршка Александар Десивојевић, први разред, ментори мр Аца Ђокић, Наташа Цветић и Ивана Радовић.

22. Републичко такмичење подручја рада шумарство и обрада дрвета

12, 13 и 14. Априла 2019. године наша школа је била успешан домаћин 22. Републичког   такмичења у подручју рада шумарство и обрада.

На такмичењу је учествовало једанаест школа из Републике Србије  и једна школа из републике Српске, из Теслића. Ученици су се такмичили у следећим дисциплинама:Технологија материјала, техничко цртање, финална обрада дрвета-квиз, практични рад-столар, практични рад-тапетар, цвећарство и декоративна дендрологија, аранжирање биљног материјала и шумарски полигон.

Детаљније ...22. Републичко такмичење подручја рада шумарство и обрада дрвета

Страна 1 од 18