Машински техничар за компјутерско конструисањe

Уколико вас интересује индустријски дизајн и конструисање машинских делова, алата и прибора, а волите рад на рачунару, ово је одличан избор за вас.

Техничар за обликовање намештаја и ентеријера

У овом образовном профилу извршен је спој уметности и технике, прилагођен модерном схватању извођења наставе и професионалне едукације.

Техничар за компјутерско управљање CNC машина

Уколико желите да радите са савременим технологијама овај смер је право место за Вас

Мото школе

Техничар за логистику и шпедицију

Ако вас интересује транспорт, дистрибуција и складиштење робе и желите да радите у транспортном предузећу, робнотранспортном центру или шпедицији у земљи и иностранству, добродошли на саобраћајни смер и образовни профил

ВЕСТИ И ОБАВЕШТЕЊА

29. фебруар 2024. Вести

Такмичење из енглеског језика

У уторак ,28 фебруара 2024 године одржано је школско такмичење из енглеског језика на ком су по први пут учествовали ученици свих разреда а не само завршног као до сада. Ученици који су освојили прва…

Распоред часова

Електронски дневник

Портал за родитеље

Термини консултација

Ванредни ученици

О школи

У оквиру школе постоји 60 одељења, а школа располаже са три радионице и 56 специјализованих кабинета, салом за физичко, саобраћајним полигоном. Такође има и библиотеку са преко 30 000 књига. У склопу ваннаставних активности организован је рад секција: шаховска, фолклорна, математичка, новинарска и спортске секције.

Средња стручна школа – Kрагујевац је носилац престижног признања у периоду од 1986-1997 године када је проглашена за најбољу машинску школу, а 1998. године за најбољу саобраћајну школу.

Дигитална школа - ознака квалитета.
Промовише, препознаје и награђује ефикасну употребу технологија за дигитално учење у школама

Упис 2023

Сазнајте све релевантне информације о упису у нашу школу.

Стоп насиљу

Наши партнери и пријатељи

Дуално образовање омогућава младима да кроз учење у реалном радном окружењу стичу компетенције