Посета Битољу

Традиционално, па и ове школске године, наставља се међусобно посећивање пријатељских школа из Србије и региона у оквиру мреже коју је уз дугогодишњу сарадњу и искуство развил Политехничка школа.

Поводом обележавања годишњице рада школе „Горги Наумов“, проф. Јована Јанић и Аца Перишић заједно са ученицима Миодрагом Прокићем, II-10 и Александром Јевремовићем, III-4 су 31. јануара отишли у тродневну посету Битоли, Македонија. Ово је била изванредна прилика у којој је наша делегација имала част да присуствује свечаној приредби изведеној поводом прославе Дана школе домаћина.

Програм су изнели амбициозни ученици македонске школе, пруживши потпуни ужитак гостим у својим плесним, глумачким, музичким и литералним способностима изражавања талента. Осим размене искустава у програмским, наставним и ваннаставним активностима двеју школа, као приоритетног повода за сарадњу и неговање партнерских односа, било је и времена за слободне активности ван просторија школе – организовани обилазак града, упознавање са богатим историјским, етнолошким и културолошким наслеђем града Битоле и излет на снегом прекривени Пелистер, популарни скијашки центар надомак града.

професор Јована Јанић

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.