Хуманитарци на делу

Ученици Политехничке школе су још једном показали значење солидарности на делу директним учешћем и доприносом јавној акцији „Срце за Даницу“, која се спроводи са циљем прикупљања новчаних средстава за помоћ нашој 24-огодишњој суграђанки Даници Ћирковић. Даници је неодложно потребна хитна трансплатација срца, и тим поводом се апелује на све крагујевчане да помогну у складу са својим финансијским могућностима.

Ученици одељења IV/8 и представници ученичког парламента наше школе су се пријавили за волонтерски рад, и тако су 9. и 10. фебруара дежурали поред кутија за добровољно прилагање новца, које су биле постављене на неколико локација широм града.

Проф. Јована Јанић