Школска слава Свети сава

Пригодним програмом обележена је школска слава Свети Сава. Сечењу славског колача присуствовао је и епископ шумадијски Јован са свештенством. Отпевана је Химна Светом Сави, а затим је рецитаторска секција извела пригодан рецитал. Програму су, осим професора и ученика школе, присуствовали чланови Школског одбора и други угледни гости и сарадници школе.

Домаћин славе ове године био је професор Витош Витошевић. Програм су успешно припремили професори српског језика и књижевности Драгана Милутиновић и Милица Радовановић и музичког васпитања Младен Перовић.

Стручно усавршавање

Документација за менторе и приправнике

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.