Округли сто

На иницијативу Политехничке школе одржан је округли сто под називом је „Правци планирања образовања кадрова за потребе привреде града и региона“, на коме су учесници били социјални партнери Политехничке школе.

Наша школа је већ препознала важност ове сарадње, која је пресудна за успех средњих стручних школа, зато што омогућава размену виталних информација и ствара могућности за заједнички рад.

Позиву су се одазвали представници Привредне коморе, Националне службе за запошљавање, Високе стр учне школе, као и представници привреде, Униор цомпонентс, Амаркет ауто, Енергетика, Застава импро, Техничко ремонтни завод,Wacker Nenson, H Bollmayr, СЗР Аутосервис и други... Можемо констатовати да је округли сто у потпуности испунио очекивања, да је ова идеја добила подршку социјалних партнера и да је дат цео низ предлога како на макро плану,тако и на нивоу конкретних предлога за уписивање одређених образовних профила.

Самовредновање рада школе