Батерија узвраћа ударац

Завршен је пројекат Батерија узвраћа ударац. Носилац овог пројекта била је невладина организација КЕЦ, а партнер на пројекту Центар за еколошко образовање и одрживи развој Политехничке школе, као и невладина организација Пријатељи пленете.

Активно учешће узеле су три основне школе: ОШ Свети Сава, ОШ Мома Станојловић, ОШ Светозар Марковић, обданиште Цицибан и школа енглеског језика Врабац.

На завршној манифестацији ученици еколошких секција основних школа презентовали су активности које су се у оквиру пројекта дешавале у њиховим школама. Такође прикупљено је и много батерија у чему су посебно предњачили ученици ОШ Светозар Марковић. Подељене су захвалнице свим школама и обдаништима који су учествовали, као и Центру за еколошко образовање и одрживи развој.

координатор ЦЕООР Милан Габарић