Завршетак пројекта "Медији и реалност"

Трећи званични сусрет партнерских школа на ACES пројекту „Медији и реалност“ трајао је од 6. до 8. марта у АСУЦ „Боро Петрушевски“, Скопље, Македонија. Једна од бројних активности реализованих тих дана посете је било снимање заједничког филма чији су учесници ученици из све три школе. Осим тога, сви они су били учесници и креативне радионице, која је завршена продајном изложбом сувенира, играчака, разних рукотворина. Прикупљена средства у хуманитарној акцији приложена су као вид помоћи Удружењу особа са инвалидитетом.Осим организованог обиласка града, и упознавања са историјским и културним наслеђем Скопља, домаћини су својим гостима омогућили и упознавање са традиционалном македонском храном и јелима, која су, посебно за ову прилику, припремили професори и ученици школе, као и њихови родитељи. У завршном делу посете сви носиоци пројектних активности су се сложили у вези са званичним извештајем на крају овогодишњег пројектног циклуса – припрема ЦД са свим материјалима, наративни и финансијски извештај. Ученици су још једном показали своју креативност и иновативности у раду приликом договора за завршну презентацију пројекта и школа, која ће бити представљена на АЦЕС Академији почетком априла у Сенеку, Словачка.

професор Јована Јанић

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.