I републичко такмичење ученика машинских школа у програмирању робота - Извештај

I републичког такмичења ученика машинских школа у програмирању робота одржано је у Политехничкој школи у Крагујевцу у периоду од 09. до 10. 05. 2014. године. На такмичењу је учествовало 12 екипа од по два члана. Прво место на републичком такмичењу освојила је екипа 80DC из Политехнике - школа за нове технологије из Београда, друго место екипа ЗаЛего из Техничке школе из Зајечара и треће место је освојила екипа НС Гоку из Средње машинске школе из Новог Сада. Више кроз слике ....

Извештај са I републичког такмичења ученика машинских школа у програмирању робота можете преузети са овог линка.