Обука наставника школе за рад са електронским дневником

Електронски дневник у нашој школиОбука за наставнике за рад са електронским дневником биће одржана у среду и четвртак 4 и 5 октобра 2017 године. Пратеће документе са упутствима за употребу софрвера можете преузети са стране за преузимање докумената на овом линку. Термини за додатне консултације наставника школе са координаторима за рад са еДневником су сваки уторак и четвртак за време осмог часа у неком од кабинета за рачунарство и информатику у новој школи. Такође, сва питања, уочени проблеми у раду, предлози и коментари у вези еДневника се могу слати и на е-маил: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Координатори за ел. Дневник:
Небојша Стевановић и
Игор Николић

ОГЛАСНА ТАБЛА

Обука возача Б категорије

Редовни ученици

Ванредни ученици

Наставно особље

Пријављивање сарадника сајта

Електронски дневник

Стручно усавршавање

Документација за менторе и приправнике