Октобарски сусрети младих 19 – 21. октобар 2018.

У оквиру међународних Сусрета младих који се сваког октобра традиционално одржавају у Средњој стручној школи у Крагујевцу, припремљено је више занимљивих програма који ће се одржати у просторијама школе:

• 19. октобра је скуп гостију и заједничка вечера поводом испраћаја у пензију нашег колеге Братислава Цветковића,

• 20. октобра одржаће се серија округлих столова на тему Изазови средњег стручног образовања у 21.веку

• 20. октобра у 18 сати је отварање изложбе Знаменити људи престоног Крагујевца, аутора Горана Милосављевића, кустоса Историјског архива Шумадије.

• 20. октобра у 19 сати одржаће се традиционална вечера српске националне кухиње и дружење са гостима у просторијама школе

• 21. октобра предвиђен је заједнички одлазак на Велики школски час

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.