ПОСЕТА САЈМУ НАМЕШТАЈА У БЕОГРАДУ

Стручна посета сајму намештаја је организована за ученике опште-образовних профила у подручју рада Шумарства и обраде дрвета, конкретно за техничаре за обликовање намештаја и ентеријера, техничаре за пејзажну архитектуру, и за столаре.

Свим посетиоцима је представљена цела дрвна индустрија - од фазе примарне прераде дрвета до израде финалних производа. У делокруг ове манифестација спада уређење простора, ентеријера, као и промоција производа свих пратећих индустрија - произвођача најразличитијих репроматеријала и машина које се користе у производњи намештаја. Наши ученици су имали прилику да погледају изложбу младих дизајнера који је посебан сегмент у оквиру Сајма намештаја, који ставља акценат на промовисање младих аутора, и представља својеврсни пресек стања у савременом дизајну намештаја. На повратку је посећен и велики тржни центар Икеа, где су наши ученици имали прилике да виде различите композиције намештаја.

Стручна посета је протекла по утврђеном плану, на задовољство свих ученика и наставника, а дисциплина свих ученика је била на завидном нивоу.

ЂОРЂО ГОЈИЋ

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.