Организација мартовског испитног рока за ванредне ученике

С обзиром да МАРТОВСКИ РОК за ванредне кандидате није завршен због ванредног стања, по одобрењу Министарства просвете, науке и технолошког развоја ће бити настављен  у понедељак, 11.5.2020. године , по распореду који је објављен на сајту школе (види распоред НАКНАДНИХ испита),  како  за ванредне кандидате тако и  за кандидате који полажу испите за добијање уверења о завршеном 5.степену (види распоред НАКНАДНИХ испита за пети степен).

Такође, на сaјту Средње стручне школе ће бити дате све потребне информације.

Приликом доласка на полагање, кандидати су у обавези да у заказано време дођу и имају рукавице и маске. Испити ће се обавити у складу са прописаним мерама безбедности . Сви испити ће се одржавати у учионицама у приземљу старе школске зграде. Чланови комисије су такође у oбавези да имају рукавице и маске, а средства за дезинфекцију ће се налазити испред и у учионицама.

Пријаве за МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК  као и за ЈУНСКИ МАТУРСИ И ЗАВРШНИ ИСПИТ кандидати ће слати на мејл адресу   Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. , од 13.5. до 20.5.2020.

На исту мејл адресу  ће бити у обавези да пошаљу слике уплатница, или скениране уплатнице.

Приликом тога, моле се сви кандидати да обавезно упишу свој број телефона и мејл адресу.

Сва питања и евентуалне недоумице ће такође решавти путом овог мејла.

МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК ће почети од 25. маја а матурски и завршни испити ће бити одржани у ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ року. О детаљима ћете бити благовремено обавештени, на исти начин.

За консултације ћете добити на време обавештење, такође на сајту Средње стручне школе.

Самовредновање рада школе